הי צלמת !

הדרך שלך לעסק רווחי ומצליח כצלמת מצליחה מתחילה כאן​

אם את צלמת סטודיו מנוסה, את יודעת שהצלחה בתחום הזה מצריכה הרבה יותר מאשר רק כישרון. את צריכה גם להבין את הצד העסקי של הדברים,לדעת איך לשווק את עצמך בצורה יעילה,וגם לקבל משוב מקצועי על העבודה שלך.המידע והכלים שאת צריכה כדי להצליח בעסק שלך. כאן תמצאי מידע על:

הצד העסקי של הצלילה

איך לתמחר את השירותים שלך, איך ליצור תקציב, איך לנהל את הזמן שלך בצורה יעילה, ועוד.

שיווק צלמים

איך ליצור אתר אינטרנט יעיל, איך להשתמש ברשתות החברתיות, איך לבנות רשת עסקית, ועוד.

מנטוריזם לצלמות

איך לקבל משוב מקצועי על העבודה שלך, איך להתפתח כצלמת, ועוד.

שיחת יעוץ טלפוני / וידאו / פגישה פרונטלית

עוץ אישי שיתקיים טלפונית שיחה ממוקדת הכוללת : שאלון הכרות מענה לשאלות המלצות לפעולה סיכום שיחה

תוכנית ליווי עסקית

תכנית ליווי אישית הכוללת בניית אסטרטגיה שיווקית לעסק, הבנה ובניית מנגנוני שיווק ומכירה, בניית חבילות יוקרתיות. כל זאת לצד אימון אישי-עסקי ומנטאלי.

תוכנית אונליין לפריצה מהירה

תכנית אונליין בקצב שלך הזמינה לך 24/7 וכוללת ייעוץ עסקי ושיווקי בה נעבור יחד את כל אבני הדרך במסלול ממוקד וייעודי שיהפוך אותך לדמות מוכרת ומובילה בתחום.

אם את מעוניינת ללמוד עוד על איך להצליח בעסק שלך, אני מזמינה אותך ליצור איתי קשר. תלמדי מצלמת סטודיו מנוסה עם ניסיון של למעלה מעשור, עם מומחיות בייעוץ עסקי שיווקי ומנטורינג לצלמות. צרו איתי קשר עוד היום כדי לקבל פרטים נוספים על השירותים שלי.
תניא יוסף יועצת עסקית לצלמים

נושאים שתוכלי להזכיר בפגישה

איך לתמחר את השירותים שלך? מה משפיע על המחיר של צילומים? איך ליצור טבלת מחירים יעילה? איך להתמודד עם לקוחות שמבקשים הנחות? איך ליצור תקציב: איך לחשב את העלויות שלך? איך ליצור תקציב ריאלי? איך לעקוב אחר התקציב שלך? איך לנהל את הזמן שלך בצורה יעילה: איך להגדיר מטרות ותעדיפויות? איך ללמוד להגיד "לא"? איך למצוא את האיזון בין עבודה לחיים אישיים?
הצד העסקי של הצלילה
איך ליצור אתר אינטרנט יעיל: איך לבחור את שם הדומיין הנכון? איך לבחור את מערכת הניהול הנכונה? איך ליצור תוכן איכותי לאתר שלך? איך להשתמש ברשתות החברתיות: איך לבחור את הרשתות החברתיות הנכונות עבורך? איך ליצור תוכן מושך לרשתות החברתיות? איך לנהל את הנוכחות שלך ברשתות החברתיות? איך לבנות רשת עסקית: איך למצוא צלמים אחרים לעבוד איתם? איך להתחבר לאנשי מקצוע אחרים בתחום הצילום?
שיווק צלמים
איך לקבל משוב מקצועי על העבודה שלך: מה חשוב לחפש במנטור? איך למצוא מנטור מתאים? איך להפיק את המרב מהמנטור שלך? איך להתפתח כצלמת: איך להגדיר את היעדים שלך? איך להשיג את היעדים שלך? איך להתמודד עם אתגרים בקריירה שלך?
מנטוריזם לצלמות
אני כאן כדי להאמין בך, לעודד אותך, לתמוך בך גם כשהמוטיבציה יורדת ולתת לך את כל הכלים והידע באופן אישי ובסבלנות אינסופית.
תניא יוסף יועצת עסקית לצלמים

Time to change
 your habits and hire
 a virtual assistant

Please fill in the details, and we will get back to you asap and start our journey together.
כלי נגישות
';