אילו צילומים תרצו שנעשה יחד?

צילומי הריון

53616

צילומי הריון

לגלריה>

הריון הוא אחד התקופות המרגשות ומיוחדות ביותר בחיי כל אישה. בתקופה הזו, הטבע נותן קסם ייחודי ובוהק בעיניים. בכדי לזכור את התקופה הזו, חייבים ללכוד את הרגעי הקסם ולתעד בסיפור יפה, תני לי לעזור לך להנציח אותך .

צילומי ניו בורן

צילומי ניו בורן

לגלריה>

הימים והשבועות הראשונים של הקטנטנים חולפים מהר… בואי ניצור מהם ביחד, רגעי אושר שתוכלו להביט בהם שוב ושוב, כמה שרק תרצו.

צילומי גיל שנה

צילומי גיל שנה

לגלריה>

תני לבייבי שלך את החופש וההנאה מאותם רגעים קסומים, מתוקים במיוחד. כתר,בלונים, סרטים דגלונים והעוגת יום הולדת ,וכל זה מתועד בסטודיו שלנו.

צילומי משפחה

צילומי משפחה

לגלריה>

רוצים לתעד את התרחבות הקן המשפחתי שלכם באופן מקצועי?מבינים שאין תחליף לסטודיו מקצועי? אני מזמינה אותכם לסשן צילומי משפחה כיפיים ומהנים שישאירו לכם מזכרות מדהימות מתקופות שונות בחיים במקסימום איכות .

צילומי בת מצווה

צילומי בת מצווה

לגלריה>

איזה מדהים שהגעת לגיל 12! אני מזמינה אותך ליום שכולו את ,חוויה מדהימה ואפשרות מצויינת להיות נסיכה !!!חשוב לי שתרגישי הכי את ותהני מהיום המיוחד הזה שהוא רק בשבילך.

צילומי חלאקה

צילומי חלאקה

לגלריה>

צילומי חלאקה/צילומי גיל שלוש. בקרב עדות רבות בישראל נהוג שלא לספר את שערות הילד עד לגיל שלוש, אז עורכים טקס תספורת חגיגי. ישנם המכנים אותו בשם 'חלאקה' (תספורת בשפה הערבית)

עסקים

צילומי עסקים

לגלריה>

צילומי תדמית נכונים הם הפנים שלך ושל העסק שלך.במיוחד בעולם הדיגיטלי,התמונה שעל הכרטיס הביקור או אתר החברה היא זו שעושה את השיווק לעסק שלך.

חגים ואירועים

חגים ואירועים

לגלריה>

כל חג והיופי שבו .צילומי פורים שכולם מחכים כל שנה מחדש .צילומי שבועות כשלבושים בלבן עם טנא וזר מפרחים.שלום כיתה א' שאי אפשר להחזיר את הרגעים האלה לעולם.כל זה מתועדים אצלנו בסטודיו!

סדנאות

סדנאות

לגלריה>

זמן איכות אמיתי, הנאה,קירבה והרבה קסם. חשבתם איך תרצו לבלות אותם יחד?אני מזמינה אתכם לסדנה שיש בה גם צילומים וגם הנאת יצירה בו זמנית.מזכרת יפה לשניכם

פוסטים חדשים מהבלוג

חוויות שחוו...

 אביעד אייקיליס אביעד אייקיליס קרא עוד יש ללחוץ על כפתור העריכה כדי לשנות את הטקסט הזה. לורם איפסום דולור סיט אמט, קונסקטורר אדיפיסינג אלית קולהע צופעט למרקוח איבן איף, ברומץ כלרשט מיחוצים. קלאצי צש בלי.  אביעד אייקיליס אביעד אייקיליס קרא עוד יש ללחוץ על כפתור העריכה כדי לשנות את הטקסט הזה. לורם איפסום דולור סיט אמט, קונסקטורר אדיפיסינג אלית קולהע צופעט למרקוח איבן איף, ברומץ כלרשט מיחוצים. קלאצי צש בלי.  אביעד אייקיליס אביעד אייקיליס קרא עוד יש ללחוץ על כפתור העריכה כדי לשנות את הטקסט הזה. לורם איפסום דולור סיט אמט, קונסקטורר אדיפיסינג אלית קולהע צופעט למרקוח איבן איף, ברומץ כלרשט מיחוצים. קלאצי צש בלי. Juliy Juliy Juliy Juliy קרא עוד כבר כמה שנים ברציפות אנחנו מצטלמים בסטודיו מקסים ומאובזר מכל טוב . אני בטוחה עוד שנחזור לסטודיו בקרוב!!! Naama Kaplan Naama Kaplan קרא עוד מקסים מקסים מקסים! הסטודיו מהמם ביופיו וטניה- מקסימה! צילום איכותי ברמה! הקודם הבא

שלחו לנו הודעה:

Call Now Button
גלילה לראש העמוד
דילוג לתוכן