אביזרים לצילומי ניו בורן – האביזרים שישדרגו כל יום צילום

ימי צילום לתינוקות עושים את דרכם אל המיינסטרים, כל יום שעובר אנחנו רואים עלייה עצומה בכמות המתעניינים שפונים אלינו בשביל צילומי ניו בורן. העבודה עם תינוקות ופעוטות היא מאתגרת הן מבחינה מקצועית והן מבחינה אישית, הגישה הטובה ביותר היא לאפשר לתינוק להרגיש בנוח ובטבעיות ולא לנסות לביים אותו, את הבימוי נשאיר ליצירת האווירה ובבחירת האביזרים לצילומי ניו בורן. במאמר הזה נציע לכם אביזרים וטריקים שישדרגו לכם הצילום ויקלו עליכם את יום הצילום.

רעיונות לאביזרי צילום ניו בורן

בואו ונתחיל דווקא מהאביזרים שישדרגו לכם את הצילום ואחרי זה נעבור לטיפים שיקלו עליכם את המשימה ויעזרו לכם להוציא את התמונה הטובה ביותר.

  • בייבי נסט – קן שינה הוא פתרון מושלם כי הוא גם אביזר שמצטלם טוב וגם מעניק לתינוק נוחות ומאפשר לו לישון. בייבי נסט הוא פתרון מושלם להורים שרוצים לישון עם הילדים שלהם, מדובר על עריסה מיוחדת שאפשר לקחת ממקום למקום ולייצר לילדכם מקום מוגן ומוכר. מובן שלצורך הצילום אפשר להשתמש בבייבי נסט במיקומים מפתיעים ובשילובים נועזים כדי לייצר תמונה בלתי נשכחת.

  • נחשוש למיטת תינוק – נחש פעילות מספק פלטת צבעים מפתיעה לתמונה, אך כזו שגם משדרת נוחות ורוך. הנחשוש הוא אמצעי תחימה שאפשר לשים במיטת התינוק או בשטח הפעילות ולהגן על התינוק מפני פגיעות, בשימוש שאנחנו רוצים לעשות בנחשוש כאביזר צילום לניו בורן אנחנו מציעים לכם להשתמש בו כמשענת לראש התינוק או כאלמנט מפתיע בתוך התמונה.

  • חיתולי טטרה – פה אנחנו כבר ממש מראים לכם טריקים של יצירתיות מתפרצת. חיתולי טטרה שהם מצרך בסיסי שמתקשר לרובנו לפליטות יכול לשמש אביזר מושלם לצילומי ניו בורן – אפשר להשתמש בו כדי לעטוף את הילד בצורה חמודה, אפשר להשתמש בחיתולי טטרה כמעין ערסל או בעוד המון צורות אחרות. אתם רק צריכים לאפשר לדמיון שלכם לעבוד.

  • כובעים – כל דבר שאפשר לשים על הראש של התינוק הוא אופציה שאתם צריכים לשקול, מדובר על פריט קטן שמקנה התלהבות לכל מי שמביט בו. זה יכול להיות גם מצנפת, קשת, סרט או זר פרחים.

טיפים לצילומי ניו בורן

שני הדברים החשובים ביותר שאתם מוכרחים להביא בחשבון הם הסביבה שבה יתרחש יום הצילום ומי הצלם. הסביבה חשובה כדי שגם אתם וגם התינוק תרגישו בצורה נוחה ותוכלו להיות משוחררים (מה שיראה בתמונה ויהפוך אותה למשמחת וטובה יותר) והצלם חשוב כי הוא האיש שהתקשורת איתו יכולה להפוך את היום לבלתי נשכח (גם מהסיבות הלא נכונות).

אם יש לתינוק שלכם תנוחה חמודה במיוחד שאתם יודעים שהוא נוטה לעשות, ספרו זאת לצלם ונסו להגיע לתנוחה הזו ביום הצילום, הדבר יעניק לכם גם מזכרת מקסימה מתקופה ראשונית וגם תמונה מקסימה וטבעית. ובכלל, נסו להפוך את יום הצילום לכייפי ומשחרר והתוצאות יהיו מדהימות.