מה זה צילומי סמאש קייק ?

בעידן שבו צילומים בסטודיו לצילום ככלל וצילומי תינוקות בפרט הפכו לטרנד נפוץ במיוחד . צילום תינוקות תהיה מזכרת מדהימה עבורך ועבור התינוק אך ככל שאפשרויות התיעוד והצילום הלכו והתרחבו כך הצורך בצילומים מיוחדים ולא שגרתיים גברו וכאן נכנסים לתמונה צילומי קייק סמאש .

מה זה בעצם צילומי קייק סמאש ?

צילומי קייש סמאש הם צילומים מתוקים במיוחד של התינוק שלך לצד עוגת יומולדת מדהימה , אביזרים מיוחדים ופוזות מיוחדות ומפתיעות .

הטרנד המדהים הזה הגיע אלינו היישר מארצות הברית לאחר שנחלו שם הצלחה מסחררת .

רק דמייני את הבייבי שלך מועך , מרסק ואוכל מהעוגה המיוחדת וכל זה בצילום מקצועי של צלמת תינוקות שיודעת בדיוק איך לתפוס אותו בפוזות המפתיעות ביותר ובמראה אומנותי וליצור זיכרון מושלם עבורך ועבור התינוק שלך .

מה חשוב לדעת לפני הצילומים ?

הטיימינג –

הטיימינג המושלם לצילומים אלו הוא לקראת גיל שנה, ממש בתקופת היומולדת של הבייבי הקטן .

זהו גם הגיל הנוח ביותר לצלם תינוק שהוא כבר משתף פעולה , זז לבדו ויודע להנות מהחוויה המתוקה הזו . 

משך הצילום –

בדרך כלל כל הסיפור המתוק הזה יקח כשעה עגולה. שאני באופן אישי מתחילה ברבע שעה עם צילומי משפחה ביחד עם התינוק הקטן כי צילומי משפחה חשובים מאוד וישמשו אותכם להמון תקופות ורגעים שונים בחיים

לוקיישן

צילומי תינוקות ניתן לעשות בסטודיו המאובזר והממוזג וכמובן גם לצלם בחוץ . גם אם תבחרו בצילומים בחיק הטבע כמובן שנמצא עבורכם לוקיישו מדהים המתאים לצילומים מסוג זה .

ביגוד ורקעים

בסטודיו אני מחזיקה ביגוד מגוון המתאים לבנים , וביגוד מתאים לבנות . איכות וטיב התמונות מורכבים משלושה אלמנטים חשובים – הרקעים והבגדים והעוגה לכן אנוו מתאימים באופן אינדיבידואלי לכל סשן צילומים את האבזור והביגוד המתאים .

שלא כמו צילומי ניו בורן , כאן מדובר בצילומים מלכלכים מן הסתם לכן מומלץ להצטייד בבגדים להחלפה ומגבונים לחים .

בואו להנות מחוויה מתוקה ,לא שגרתית , ומצחיקה ועוצמתית מאוד עבורכם ועבור התינוק בן השנה שלכם . התמונות מיוחדות כך שיהיה כיף להסתכל באלבומים הללו גם בעוד מספר שנים . אז אם זה מסקרן אותכם , הכנתי עבורכם חבילה אטרקטיבית לצילומי סמאש קייק .