צילומי הריון וכל מה שחשוב לדעת רגע לפני

הריון הוא אירוע חשוב ומשמעותי עבור כל אישה, בין אם הוא ראשון או חמישי.הזמן הנפלא והקסום בציפיה והמתנה לנס הקטן .המתנה המקורית ומקסימה שאמא יכולה לתת לילדיה כמובן את האלבום התמונות המדהים שחשוב לצלם, בכדי תוכלי להראות אותו לילדיך בעתיד.תקופה מדהימה ומרגשת ביותר בחיים בתוך הסטודיו שלי את תמצאי המון שמלות ,חצאיות ,בדים ,חולצות, זרים ומגוון רחב של רקעים הקשורים להריונך.את הסשן הראשון שלך אני תמיד ממליצה להתחיל בצילומים בסטודיו.לחוויה שלך את מוזמנת לצרף את בן זוגך, ילדיך ואם יש כלב חמוד גם אותו אשמח לראות אצלי בסטודיו.אם את כבר כאן זה אומר שיש לך כמה שאלות והיית רוצה לקבל עליהם תשובות ברורות לכן הכנתי עבורך את כל התשובות ,במידע וזה לא מספיק את תמיד מוזמנת להתקשר אלי ואתן לך את כל הפרטים הנדרשים 

התקופה הטובה להצטלם במהלך ההריון היא בשבועות 29-33 בשלבים  מוקדמים יותר הבטן ההריונית לא תמיד מספיק גדולה,עגולה ובשבועות מתקדמות יותר כבר יש סימני מתיחה, בצקות ונפיחות, כך שאת פחות תוהבי את עצמך בתקופה הזו. וחוסר נוחות כבר מתחילה בתקופה של סוף הריון.המלצתי היא לא לחכות עד סוף ההריון. בהריון עם הרבה עוברים ההמלצה היא להצטלם בסביבות שבוע 25-29.

זמן הצילומים משתנה ממקום למקום ,צילומי סטודיו נעים בין שעה לשעה וחצי.
צילומי חוץ נעים בין שעה וחצי לשעתיים יש לקחת בחשבון שלנסיעות לוקח זמן ויש להתארגן בהתאם לזמנים הקבועים מראש. 

עליך לקחת איתך לבנים בשני גוונים שחור ולבן. 
במידה ויש לך ג'ינס שאת ממש ממש אוהבת אותו והוא לא נסגר לך באיזור הבטן מוזמנת לקחת אותו איתך.
ולא לשכוח לקחת לבעלך חולצות, לפחות בשני צבעים, זה יכול להיות גם חולצות מכופתרות או חולצות טישרט.לגבי המכנס זה יכול להיות מכנס שהוא הכי מתחבר אליו, ג'ינס או מכנס מחוייט.

אצלי בסטודיו כל הצילומים מתחילים מצילומי משפחה, כך שאת יכולה לצרף את כל בני משפחה וגם אם יש כלבלב חמוד שחלק מהבית.

לצילומי הריון בדך כלל קובעים חודש מראש. אם את רוצה לשריין את המועד הכי נוח בשבילך הכי טוב להתקשר לפני, במיוחד ימי שישי הם מתמלאים תמיד חודשים לפני.

בסטודיו יש מגוון שמלות ,בצבעים שונים, בסשן של צילומים בדרך כלל מחליפים לפחות 5 החלפות, זה יכול להיות שמלות ,חולצות ,חצאיות או ג'ינסים

השעות של הצילומים נעים בין אם זה צילומי סטודיו או צילומי חוץ.

בדרך כלל לצילומי סטודיו לא מוגבלים בשעות מסויימות ,בסטודיו קיימת תאורה מקצועים שלא מצריכה את אור השמש.

לצילומי חוץ ,כאן אנחנו צריכים להתאים את עצמינו לפחות לשעתיים לפני השקיע, או בשעות שאין בהם שמש חזקה.

מומלץ מאוד לבוא עם שער מסודר לפי טעמך וגם איפור שאת מתחברת אליו .בדרך כלל כל אחת אוהבת את הספר ומאפרת שהיא רגילה אליו, אבל גם אצלי בסטודיו קיימת אפשרות להזמין שרותי איפור ותסרוקות .הכל בתאום מראש כמובן.

כן ,בדרך כלל בכל חבילה יש מספר תמונות שעוברות עיבוד בפוטושופ.

צילומי הריון במיקס סטודיו לצילום
צילומי הריון בחורשה

רוצים לקבל פרטים נוספים? מלאו את הטופס: