סדנת צילום לנערות חנוכה 2023

סדנת צילום לנערות חנוכה 2023

סדנת צילום מקיפה לנערות בחופשת חנוכה

5 ימים של סדנת צילום  לנערות בגילאי 12-18.  הסדנה תתחיל עם היכרות טכנית עם מבנה המצלמה. בהמשך יתנסו הנערות בצילום עצמי, צילומי חוץ וצילומי פורטרטים עם התייחסות לקומפוזיציה, צבע, אור. כל הנערות יצאו עם תיק עבודות מרשים. יש להגיע לסדנה עם מצלמת רפלקס דיגיטלית או מצלמה דמוי רפלקס דיגיטלי. הסדנה תתקיים בחופשת חנוכה. עד 12 משתתפות בכל מחזור. 

סדנת צילום לנערות יכולה להציע מגוון רחב של יתרונות, הן אישיים והן מקצועיים. להלן כמה מהיתרונות העיקריים:


  • פיתוח כישורים יצירתיים: צילום הוא כלי יצירתי רב עוצמה שיכול לעזור לנערות לבטא את עצמן בצורה חדשה. הסדנה תלמד אותן על טכניקות צילום שונות, כגון קומפוזיציה, תאורה ועריכה, ותאפשר להן לפתח את הביטוי העצמי שלהן באמצעות התמונות שלהן.

     
  • שיפור הביטחון העצמי: צילום יכול לעזור לנערות לפתח מודעות עצמית חיובית יותר. כאשר הן לומדות על הטכניקות הנכונות לצילום תמונות יפות, הן יכולות להרגיש גאות יותר בעצמן וביכולות שלהן.

     
  • רכישת מיומנויות טכנולוגיות: צילום הוא תחום טכנולוגי מתפתח, ולכן סדנת צילום יכולה לעזור לנערות לרכוש מיומנויות טכנולוגיות חשובות. הן ילמדו כיצד להשתמש במכשירי צילום שונים, כיצד לערוך תמונות במחשב, וכיצד להשתמש ברשתות חברתיות כדי לשתף את התמונות שלהן עם אחרים.

     
  • התפתחות אישית: סדנת צילום יכולה להיות חוויה אישית מעשירה עבור נערות. היא יכולה לעזור להן לפתח את היצירתיות, הביטחון העצמי והמיומנויות הטכנולוגיות שלהן. כמו כן, היא יכולה לספק להן הזדמנות להכיר חברות חדשות ולחוות את עולם הצילום.


סדנת צילום היא דרך מצוינת עבור נערות להתחיל את דרכן בתחום הצילום. היא יכולה לספק להן את הכלים וההדרכה הדרושים להן כדי להפוך לצלמיות מצליחות.

אני רוצה להרשם לסדנה !

אני רוצה להרשם לסדנה !

מה עושות הבנות בחופשת חנוכה במיקס סטודיו לצילום?

מיקס סטודיו לצילום פותח מחזור נוסף קורס צילום מקיף ויחודי לנערות בלבד שמתקיימים בחופשת חנוכה

מה בסדנה?

חמישה ימים רצופים
3-3.5 שעות ביום

כולל כיבוד קל במהלך היום

משך הסדנה?

בין השעות 
9:30 – 13:30

למי מתאים?

לגילאי 12-18

מה ציוד הנדרוש?

מצלמת רפלקס דיגיטלית או
מצלמת דמוי רפלקס דיגיטלית

באיזה ימים ?

מיום א'-ה'


באיזה תאריכים?

10-14/12/2023

 

מה ההשקעה שלך?

1200 שח

היכן ?

חצב 4 אור יהודה 
מיקס סטודיו לצילום

אני רוצה להרשם לסדנה!

כאן נרשמים לסדנה

האמהות מספרות:

קייטנת קיץ לנערות במיקס סטודיו לצילום

השקעתי בבת שלי ע"י קורס צילום, במקרה זה יצא בימי חופשה בקיץ . גם מצאה חברות חדשות בתחום הצילום,וגם העבירה יפה את הזמן בחופשת קיץ.
ידעתי שיש בה המון יצירתיות. אחת האהבות שלה זה צילום .הילדה הייתה ממש מרוצה ,אפילו בסיום הקורס רצתה להמשיך ,אך תניא המשיכה לעזור לה גם בהמשך .
מקווה שנוכל להמשיך ללמוד את המקצוע גם בהמשך הדרך .
ותניא צלמת עם המון סבלנות ונתנה להן המון הסברים גם בעוד נושאים.

אמא של טליה חן

תשובות ושאלות נפוצות

הקורס מתקיימת בסטודיו לצילום שממוקם באור יהודה רחוב חצב 4 

הסדנה יום א' עד יום ה'

הסדנה מתחילה בשעה 9:30 עד לשעה 13:30

כן יהיה כיבוד קל ושתיה 

מצלמת רפלקס דיגיטלית / מצלמת דמוי רפלקס דיגיטלית

העלות של הקורס 1200 שח

שריין מקום מתבצע דרך האתר,בקישור הזה 

המקומות כבר נתפסים ,עדיף כמה שיותר מהר 

מי אני?

עוסקת, חיה ונושמת את עולם הצילום על בוריו מזה כעשור, ובעלת סטודיו פעיל, מקצועי ומאובזר כ-8 שנים.

תוך כדי עשייה וניסיון אשר רכשתי בדרך להגשמת חלומי- סטודיו לצילום, צברתי ידע רב לצד לימודי והשתלמויות ייעוץ עסקי שתרמו רבות לקידום העסק שלי, כך שיצרתי שילוב מדויק של עולם הצילום והעסקים.

בתחילת דרכי היה עלי לבנות את הקריירה שלי לבדי, וכיום, כאשר הנני בעלת סטודיו מצליח ומאחורי אלפי לקוחות מרוצים, אני יודעת מניסיוני כמה חשוב והכרחי שיש מישהו שמכווין ומדייק אתכם בשלבים המורכבים של פיתוח עצמי, מקצועי ועסקי.

מכאן, אני רוצה להעניק מהידע הרב שרכשתי בתחום הצילום בשילוב שיווק ואסטרטגיות עסקיות, על מנת ללמד אתכם כיצד למנף ולבנות את העסק שלכם ולהביא אתכם להגשמה עצמית. את כל אלו אני עושה תוך התאמת תוכנית ייחודית עבור כל לקוח ולקוחה, מדייקת את תחומי העיסוק וההתמקצעות, ומקנה לכם ארגז כלים עשיר על מנת להעצים את עצמכם, לחזק ביטחון, להעשיר ידע, לגדול ולהתפתח ברמה השיווקית והעסקית.

במסגרת "מיקס אקדמיה לצלמים" אני מספקת הנחייה וייעוץ מקצועיים, מקיפים ואיכותיים בתחום הצילום והשיווק על כל רבדיו, על מנת להביא אתכם, צלמים וצלמות, לפסגת השאיפות שלכם. כמי שהגשימה את הייעוד שלה, אני שמה לי למטרה להנחות ולעטוף אתכם עד למציאת הייעוד שלכם.אשמח לראותכם בין המצולמים שלי עם המון מצב רוח!!!

תניא יוסף

אני רוצה להרשם לסדנה!

כאן נרשמים לסדנה

כלי נגישות
';