כאן יש את כל התשובות

שאלות כלליות לכל סוגי הצילומים:

עיבוד תמונות בדרך כלל לוקח בין 7-10 ימים מיום הסיום בחירתכם.

תמונה מעובדת זו תמונה שדורשת התערבות של תוכנת פוטושופ,ריטוש פנים אם נדרש, פס טבור או החלקת בטן ממתיחות לנשים בהריון. או לפעמים יש פצעונים או מכה קטנה בפנים של תינוק שמצריכים ריטוש.

כל התמונות שאתם מקבלים הם באיכות גבוהה ומצויינת ומוכנות לפיתוח .בכל חבילה יש את הכמות משלה שעוברת עיבוד פוטושופי.

כמו בכל חבילה יש את הכמות הנקבעת מראש ,יש לעיין בחבילה המבוקשת עליכם

כל התמונות מגיעות כבר באותו היום באפליקציה(לכל אחד רשאי לראות את הגלריית תמונות רק משלהם עם גישה של קוד סודי) ובמייל .מתוך האפליקציה ישנה אפשרות לבחור תמונות לעיבוד או לאלבום או להגדלה וכמובן שישנה אפשרות לתיוג תמונותכם למדיה הדיגיטלית.

זהו אלבום תמונות עם כריכה קשה מקורית. ההבדל העיקרי מאלבום התמונות "הרגיל" הוא שהתמונות או קולאז'ים לא מוכנסים לכיסים מיוחדים, אלא מודפסים על הדפים עצמם, מקושרים על ידי עיצוב משותף, וככלל מסודרים בסדר כרונולוגי בכדי לספר את הסיפור שלך.

כן, כמובן. יתר על כן, אני מאמינה כי אלבום דיגיטלי הוא הצורה הטובה ביותר של שמירת הזיכרונות שלך. אפשרי לקרוא עוד על זה ולראות דוגמאות של אלבומים כאן.

תנאי הייצור של אלבום דיגיטלי הם עד 20 ימים מיום אישור האלבום.

כמובן. משפחות רבות מזמינים אלבומים דיגיטליים גם אחר כך ,אני מאוד שמחה לתת לכם עוד זמן לעבור על תמונות ולבחור אותם כמו שצריך ובלי לחץ. אבל אם אתם כבר שוקלים את האפשרות הזאת.

ברגע שהחלטת שאת מוכנה ויש לך מועד הרצוי ,צרי קשר ,כך אוכל להתאים לך את הזמינות הרצויה לך.תנאי חובה עבור הזמנת תאריך לצילומים הוא חתימה על הסכם (בצורה אלקטרונית באמצעות סריקה) וכן תשלום מראש של 250 שח. הסכום הנותר משולם ביום הצילומים.

* עם קביעת מועד הצילומים תגבה מקדמה על סך 250 ש"ח באשראי או העברה בנקאית או בביט.

* יתרת התשלום תבוצע במלואה ביום הצילומים. ניתן לשלם באשראי,מזומן העברה בנקאית או ביט.

* במקרה של ביטול עד שבוע לפני מועד הצילום יוחזר הסכום במלואו בניכוי 5% עמלת אשראי.

* ביטול העסקה כרוך בתשלום של  מהמקדמה ששולמה.

* דחיית מועד הצילומים עד 48 שעות מהמועד שנקבע.

* לא ינתן החזר על ביטול שלא במסגרת ה- 48 שעות.

* לא ינתן החזר אך יהיה ניתן לדחות את הצילומים עד חודש מאוחר יותר בהתאם לזמינות הסטודיו.

* בהזמנת מועד הצילום קייק סמאש, יש לתת כרטיס אשראי לפקדון ע"ס 100 ש"ח לקונדיטורית שתאפה לכם עוגה לצילומים. 
ביטולים יתקבלו עד 48 שעות לפני המועד המסוכם, לא יחוייבו בעלות העוגה.

ככל שתקדימי להזמין את התאריך הרצוי לך ,יהיה טוב שבילך. במיוחד בתאריכים מיוחדים כמו לפני החגים ,חול המועד ,ימי שישי הכי מבוקשים בדרך כלל .

להצלחתם של צילומים לא פחות חשוב לבוא עם שער מסודר וכמובן האיפור שמיועד  לצילומים.יש לקבוע עם הספר שלך כמה שעות לפני הגעתך לסטודיו או תוכלי להזמין דרכי את המאפרת ומסרקת .הכל צריך להיות מתואם מראש כמובן.

אני עדיין מחזיקה בדעה שצלם הוא זה שמצלם, ולא המצלמה. אבל עם זאת, לפעמים נשאלות  שאלות כאלה והם באים מצלמים חובבנים. אני מצלמת עם מצלמת פול פריים Canon 5D MarkII , עדשות ותאורה חיצונית שמתאימה לסטודיו ולצילומי חוץ  .

כל סוגי צילומים אצלי מתחילות מצילומי משפחה ,כך שלכל סשן אני מזמינה אלי את כל המשפחה גם אם זה יהיה סבא וסבתא ,תמיד אשמח לראות את כולם .

הזמן הטוב ביותר לצילומי חוץ בטבע הוא מוקדם בבוקר וערב שעתיים לפני השקיעה.
היתרונות והחסרונות של צילומים בבוקר: אור יפה, אבל לא לאורך זמן, השמש עולה די מהר. בחופים אין כמעט אנשים, יש צורך לקום מוקדם מאוד.
היתרונות והחסרונות של צילומי טרום שקיעה, אור רך ונעים יותר לצילומים,שאין נים נפוחות של הבוקר ,הרבה אנשים בחופים.
בצילומי סטודיו אין בעיה בכל שעות היום התאורה היא תאורה אור מכוון.

לצילומי דורות יש לקחת בחשבון כמה דברים לפני , לארגן את כולם שיגיעו בזמן ,לבוא בלבוש שמתאים לצילומים וכמובן כאשר יש ילדים קטנים יש לקחת להם אוכל ושתיה .

תשובות לשאלה הזו הכנתי לכם פוסט שלם כאן

 כל פעם בתקופת החורף לפני הקביעת המועד הרצוי לעיין בתחזית באתרי מזג האויר ולפי זה אפשרי לקבוע פחות או יותר לשבוע ויום המתאים .אם אנחנו מדברים על צילום חוץ, אשר לא ניתן להעביר ליום אחר, אז יש לדאוג למיטריות  מראש. קנה מטריות שקופות או תואמות. באופן כללי, גשם קל אפילו מוסיף  לרומנטיקה לתמונות שלך.

כן , אני מביאה אקססוריז לצילומים ,כמו זרים לראש ,גיטרה,כבעים,אביזרים לצילומי חלאקה .

כן , רק שכל אחת תהיה בשעה משלה ולא ביחד ,כך שכל אחת תקבל את הזמן שמגיע לה ותהנה מהזמן שמגיע לה .רק בסיום אפשרי להצטלם ביחד ,כך שכל אחת תהנה משעה שלה.

כאן אפשר לשאול אותי שאלה