5 טיפים שחייבים לקרוא לפני צילומי הריון

צילומי הריון הם טרנד נפוץ מאוד בעידן הנוכחי , מחקרים מראים שהרבה נשים מתחרטות על כך שלא תיעדו את התהליך המדהים הזה באלבום תמונות איכותי . ריכזנו לכם את 5 הטיפים הכי חשובים לטעמנו לפני שמזמינים צילומי הריון

מתי מקובל להתחיל ?

אמנם מדובר במשהו שהוא אינדיבידואלי וכל אחת מוזמנת לבחור את הזמן המתאים שלה  אבל לרוב כשמדובר בהריון רגיל מומלץ להצטלם בין השבועות 30-34 .

בגדול אפשר להזמין צילומי הריון שהבטן עברה את קו החזה בגודלה

לוקיישן

אנו ממליצים על פינה ריקה ללא חפצים מיותרים . חשוב לזכור , שאת זה העיקר ולכן כדאי להצטלם ליד קיר חלק לבן או וילון סולידי לא צעקני . אם בחרת לנצל את העוצמה של הטבע ,במיוחד עם תהליך כל כך מופלא כמו הריון תוכלי לבחור בין הים , לחורשה או בשדה ירוק וגם כאן צריך לזכור שכדאי להימנע מפריטים מיותרים

ביגוד

גם כאן אין אמת אחת . כל אישה אוהבת סגנון אחר וחשוב לבחור משהו שתתחברי אליו ותרגישי איתו בנוח  כי כשאישה מרגישה נוח בלבוש שלה גם רואים את זה בבירור בתמונות .

ישנם הריוניות המעדיפות לבוש חשוף המבליט את הבטן ההריונית כמו חולצה מכופתרת פתוחה  וישנם נשים המעדיפות לבוש יותר צנוע כגון שמלה ארוכה או עליונית .

אצלנו בסטודיו פיתחנו מגוון רחב של פרטי לבוש שיכולים להתאים באופן אישי לצרכים והרצונות שלך

תאורה

בצילום הריון עניין התאורה הוא אחד המרכיבים החשובים ביותר אם לא החשוב שבהם . אחד מהסיבות מומלץ לבחור בצלמת הריון  היא הסיבה שהתאורה היא איכותית ומקצועית.
בזכות תאורת פלאש מיוחדת  הנמצאת בסטודיו העור יוצא חלק , גווני העור מחמיאים ואפשר להוציא את המקסימום מהצילומים הללו.

2 זה תמיד ביחד

להגיע עם אהובך לצילומים זה תמיד מומלץ . תחושת הביטחון ביחד עם הפרטנר שלך לחיים , השותף שלך לפלא היצירה הזה בטוח יוציא ממך הרבה יותר נינוחות וחן , שכן זה ניכר מאוד בעדשת המצלמה כי ככל שאת נינוחה ובטוחה יותר ככה התמונות יצאו יפות יותר .

צילומי הריון במיקס סטודיו לצילום

לסיכום ,  

אחרי שכבר הבנו שצילומי הריון הם צילומים שחייב לתעד בסטודיו לצילום  ובצורה מקצועית נותר לך רק להזמין את הסשן ואנחנו כבר נדאג שאת לא תוכלי להפסיק להסתכל באלבום הזה .